Letní workshop salsa cubana 2016

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Letní workshop salsa cubana 2016

21.7.2016 - 24.7.2016

| od 2775 Kč

Bude vám v létě chybět zpocené triko a Juanovo známé „un, dos, tres“? Tak s námi pojeďte na letní workshop.

Z minulých ročníků víme, že tančit jen o víkendu nám nestačí, takže letos si karibské rytmy a pohodu můžete užívat již od čtvrtka do neděle. Zveme všechny, kdo si chtějí pořádně zatancovat a je jedno, jakou mají taneční úroveň.

Výuka salsy bude probíhat celý den po skupinách rozdělených do tří úrovní (začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí). Každý den pak zakončíme taneční párty. O to, abyste dostali pořádně do těla, se postarají naši rodilí lektoři.

Lekce salsa cubana nepovede nikdo jiný, než salsa specialista na slovo vzatý, Juan Carlos z Kuby. Juan je výborný lektor a díky své dlouholeté praxi a osobitému přístupu dokáže naučit salsu úplné začátečníky, i pilovat styl s již pokročilými.

A aby toho nebylo málo, zájemci si mohou doplňkově procvičit bachatu, kterou se budete učit od jednoho z prvních lektorů autentické dominikánské bachaty v České republice. Gari Anibal je původem z Dominikánské republiky a kromě bachaty vás provede také dynamickým párty tancem merengue, či dalšími latino rytmy.

Volnočasové aktivity

Náš hotel je na Vysočině v krásné přírodě uprostřed lesů a luk. Kousek od hotelu Skalský dvůr je Skalský rybník, ve kterém se můžete koupat. V hotelu je vyhřívaný bazén, sauna, posilovna, tenisové hřiště, volejbalové kurty, kulečník nebo stolní tenis. Workshop tak můžete využít i jako rodinnou dovolenou. Pokud váš partner netančí a děti nechcete nechat doma, vezměte je s sebou.

Přihlašovací formulář   Cenová kalkulačka

Informace k příhlašování

Ubytování + Stravování
Cenové zvýhodnění

Storno podnímky

Doplňující informace o ubytování a dopravě dostanou přihlášení e-mailem do 10.7. 2016.

Podrobnosti

Zahájení:
21.7.2016
Ukončení:
24.7.2016
Cena:
od 2775 Kč
Rubrika akcí:

Pořadatel

Název:
Amblar, s.r.o.
Telefon:
+420 792 52 62 72
Email:

Místo konání

Hotel Skalský Dvůr
Lísek 52, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01 Česká republika
+ Mapa Google
Telefon:
+420 566 591 511
Webová stránka:
http://www.skalskydvur.cz/