Workshop Tradičních Kubánských Tanců s afterpárty

Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Workshop Tradičních Kubánských Tanců s afterpárty

23.11.2019 @ 18:00 - 23:55

kubanske fb v2

Objevte kouzlo fascinujících tradičních a populárních kubánských tanců pod vedením rodilých lektorů Hanser R. Estenoz Verdecia a Maria Isabel, kteří k nám z Kuby přináší svůj temperament a energii typickou pro tento ostrov.

Kubánské tance jako je salsa nás vyzývají k tomu, abychom si tanec užívali, zapomněli přitom na všechny naše každodenní problémy, poznali se přitom s novými lidmi, smáli se a zpříjemnili si tak náš den.

Jako první si zatančíme rumbu guaguancó a „la conga“, pokračovat budeme v rytmech salsy, sonu a workshop zakončíme casinem v páru, jednolivě a v ruedě.

Po workshopu, od 21:00 pokračujeme na after party, kterou nás provede skvělý Dj – Chocolino a kde si všichni budou moci procvičit to, co se naučili. Hanser a Maria nám zatančí kubánskou choreografii a večer zpestří animacemi v rytmech žhavých latino songů současnosti.

Minimální požadavky: znalost základních kroků a rytmu salsy.

– Cena workshopu: 790,-Kč/osoba
– Registrace: recepce@amblar.cz

Je nutné se přihlásit předem a registrace se stává závaznou až momentem uhrazení celé částky na náš účet číslo: 306206036/5500.

Možnost přihlášení v páru i jednotlivě.

Na afterpárty registrace není nutná. Vstup zdarma.

Těšíme se na vás v Amblaru! :-)


Descubre los fascinantes bailes tradicionales y populares cubanos con Hanser y Maria que traen todo su temperamento y energia desde La isla.
Los bailes cubanos, como la salsa, nos invitan a disfrutar, a olvidar nuestros problemas diarios, a conocer gente nueva, a reír y a mejorar nuestra autoestima.

Primero bailaremos rumba guaguancó y la conga, continuamos al ritmo del Son y terminaremos bailando casino en pareja, solo y en rueda.

Después de las clases, seguimos con un after party con el Dj – Chocolino en el que todos podrán practicar lo aprendido. Hanser & Maria bailaran una coreografía cubana y nos divertirán con animaciones al ritmo de las canciones latinas más populares del momento.

Precio: 790,-Kč/persona
Registración: recepce@amblar.cz

Es necesario registrarse antes de venir y pagar el precio para que la registración será valida.

Se puede registrar solo o en pareja.

Nos vemos en Amblar! :-)

Podrobnosti

Datum:
23.11.2019
Čas:
18:00 - 23:55
Rubrika akcí:
,

Pořadatel

Název:
Amblar, s.r.o.
Telefon:
+420 792 52 62 72
Email:

Místo konání

Taneční škola Amblar
Fügnerovo náměstí 5, Praha, 120 00 Česká republika
+ Mapa Google