Jak učíme kubánskou salsu u nás?

workshop-470x246

Jak učíme kubánskou salsu u nás?

Dnes můžete vybírat z opravdu široké škály škol i lektorů. My ale přistupujeme k výuce dost svérázně a držíme se několika pravidel, přes která nejede vlak.

Vybíráme si zkušené lektory

Není nic horšího, než když nevíte, kdo vás bude učit. Nejen, že netušíte jestli si s lektorem tak nějak “lidsky” sednete, ale hlavně nevíte, jaké ten člověk má zkušenosti a kde k nim přišel. Tím pádem ani netušíte, co vás může naučit.  To je jako kupovat zajíce v pytli.

U nás vždy víte, kdo kurzy povede. Vybíráme si lektory s dlouholetou praxí. Navíc spolupracujeme především s lektory latinskoamerického původu. Chceme se učit jen od těch nejlepších a kdo jiný by to měl být, než ti co mají rytmus v krvi?

 

Nejsme jen tanečníci, jsme především učitelé

Naší vizitkou není počet navštívených salsa kongresů a získaných certifikátů. Zajímá nás počet našich spokojených studentů, kteří vychodili kurzy a vyrazili rovnou do víru latino párty, kde se cítili dobře a pořádně to tam roztočili!

 

Lekce trvá 90 minut

Možná se to zpočátku zdá divné, ale naše lekce salsy trvají vždy 90 minut. Důvod je jednoduchý. Během hodiny se člověk nestihne pořádně rozkoukat a dostat do správné nálady (víme z vlastní zkušenosti), natož aby se něco naučil a zažil si to.  A tak chceme dopřát kvalitní lekci všem. I když budete potit krev celou hodinu a půl! :)

 

Salsa není jen o technice

Salsa je jako ta omáčka, patří do ní úplně všechno! Je to živelný dynamický tanec, ke kterému patří výzva, flirt a napětí mezi partnery. Chcete říct “Já tě tady mám a nepustím tě.”

Tento náboj mají i naše kurzy. Juan svůj kubánský původ nezapře a ke všem kurzům přistupuje s humorem sobě vlastním.  Bude vás chtít naučit všechno a je jen na vás, co si od něj odnesete. Takže pokud byste se náhodou zapomněli u počítání kroků a otoček, Juan vám velmi rychle připomene, že „to nemá šťávu, amigo“. 

Chceme, abyste si z kurzu odnesli kvalitní základy, na kterých budete stavět dál a díky kterým získáte sebedůvěru. Bez té se neobejde žádná pořádná salsa párty.

 

A to nejdůležitější na závěr

Salsa je hlavně o lidech.  Kurz sice trvá 90 minut, ale budeme rádi, když si k nám přijdete pokecat, posedět, pokoukat. Máme svůj prostor, kde čas od času pořádáme taneční a promítací akce. Rádi vás na některé další uvidíme.

 

Vlnění v bocích u pánů? Ne, chlap musí být chlap! - 0%
Technická náročnost – Salsa není jen o technice, ale každá zvládnutá otočka se počítá - 50%
Fyzická náročnost- roste s každou písní a vytancovanou úrovní - 70%
Pohodová atmosféra   - 100%

Žádné komentáře

Vložit komentář