Individuální lekce bachaty

Individuální lekce bachaty

Individuální lekce bachaty

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Parket jen pro sebe!

Potřebujete individuálně vylepšit jakoukoliv taneční úroveň? Chcete se rychle a kvalitně naučit tanec? Nestíháte chodit na pravidelné lekce? Vyžadujete osobní a profesionální přístup, nebo zkrátka potřebujete víc prostoru? Taneční škola Amblar vám nabízí individuální soukromé lekce bachaty a to v následujících variantách:

Individuální lekce bachaty pro jednotlivce a páry

Během individuální lekce bachaty se lektor plně věnuje pouze vám. Pokud zvolíte výuku u nás, garantujeme, že nikdo jiný se v průběhu lekce nebude nacházet na tanečním parketu. Díky tomu lekce probíhají v naprostém soukromí a nebude vás při výuce nikdo jiný rozptylovat. Výhodou individuálního přístupu je potom prostor pro velmi rychlé zvyšování vašich tanečních dovedností.

Cena:

  • pro jednotlivce je 800 Kč (Adré, Eric) nebo 1000 Kč (Hanser, Danays) / 60 minut,
  • pro pár za 1000 Kč(Adré, Eric) nebo 1100 Kč (Hanser, Danays) / 60 minut 

Individuální lekce bachaty pro uzavřené skupiny

Sešli jste se ve větším kolektivu kolegů z práce či kamarádů a chcete se společně naučit bachatu bez přítomnosti jiných studentů, případně vám nevyhovují termíny vypsaných kurzů? V tomto případě je možné se na základě dohody domluvit na individuálních lekcích bachaty pouze pro vás a mít tak vlastní kurz v termínu, který vyhovuje právě vám.

Cena: na základě dohody.

Důležité informace

Lekce se standardně vyučují v prostorách naší školy, kde máme k dispozici veškeré zázemí pro tanec (velký parket, šatnu, sprchy, občerstvení, odpočinkovou místnost a mnohé další). Pokud budete mít zájem, můžeme dorazit i na vámi určené místo, kde bude probíhat lekce. Pokud zvolíte naše prostory, vezměte si s sebou prosím pohodlnou a čistou obuv a v případě potřeby i ručník. Na našich lekcích se dorozumíte španělsky, anglicky a samozřejmě česky.

Pokud s námi nejste domluvení na pravidelných individuálních lekcích, je nutné si ji předem rezervovat telefonicky na 724 371 452 nebo emailem lucie@amblar.cz. Promyslete si předem vaše časové možnosti a porovnejte je s rozvrhem akcí v prostorách Amblaru. Budeme se vám snažit vyjít co nejvíce vstříc, avšak není možné vyučovat individuální lekce, pokud právě probíhají kurzy.

Vyučující

Individuální lekce bachaty vždy vede zkušený lektor.

Žádné komentáře

Vložit komentář