Individuální lekce salsy

Individuální lekce salsy

Individuální lekce salsy

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (7 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...Loading...

Parket jen pro sebe!

Potřebujete individuálně vylepšit jakoukoliv taneční úroveň? Chcete se rychle a kvalitně naučit tanec? Nestíháte chodit na pravidelné lekce? Vyžadujete osobní a profesionální přístup, nebo zkrátka potřebujete víc prostoru? Taneční škola Amblar Vám nabízí individuální (soukromé) lekce salsy a to v následujících variantách:

Individuální lekce salsy pro jednotlivce a páry

Během individuální lekce salsy se Juan plně věnuje pouze vám. V případě, že to okolnosti vyžadují (předvedení figury apod.), pomáhá při výuce i Lucie. Pokud zvolíte výuku u nás, garantujeme, že nikdo jiný se v průběhu lekce nebude nacházet na tanečním parketu. Díky tomu lekce probíhají v naprostém soukromí a nebude vás při výuce nikdo jiný rozptylovat. Výhodou individuálního přístupu je potom prostor pro velmi rychlé zvyšování vašich tanečních dovedností.

Cena: pro jednotlivce je 650 Kč / 60 minut, pro pár za 750 Kč / 60 minut (pokud bude výuka probíhat v našich prostorách, jinak dohodou).

V ceně výuky je také jeden nápoj dle vlastního výběru.

Individuální lekce salsy pro uzavřené skupiny

Sešli jste se ve větším kolektivu kolegů z práce či kamarádů a chcete se společně naučit salsu bez přítomnosti jiných studentů, případně vám nevyhovují termíny vypsaných kurzů? V tomto případě je možné se na základě dohody domluvit na individuálních lekcích salsy pouze pro vás a mít tak vlastní kurz v termínu, který vyhovuje právě vám.

Cena: na základě dohody.

Důležité informace

Lekce se standardně vyučují v prostorách naší školy, kde máme k dispozici veškeré zázemí pro tanec (velký parket, šatnu, sprchy, občerstvení, odpočinkovou místnost a mnohé další). Pokud budete mít zájem, můžeme dorazit i na vámi určené místo, kde bude probíhat lekce. Pokud zvolíte naše prostory, vezměte si s sebou prosím pohodlnou a čistou obuv a v případě potřeby i ručník. Na našich lekcích se dorozumíte španělsky, italsky, rusky, anglicky a samozřejmě česky.

Pokud s námi nejste domluvení na pravidelných individuálních lekcích, je nutné si ji předem rezervovat telefonicky na 724 371 452 nebo emailem lucie@amblar.cz. Promyslete si předem vaše časové možnosti a porovnejte je s rozvrhem akcí v prostorách Amblaru. Budeme se vám snažit vyjít co nejvíce vstříc, avšak není možné vyučovat individuální lekce, pokud právě probíhají kurzy.

Vyučující

Individuální lekce salsy vždy vede zkušený lektor z Kuby Juan Carlos Enriques Fernandez, který má více než dvacetileté zkušenosti s výukou salsy. Díky svým zkušenostem pro něj není problém vést i tento druh tanečních lekcí vyžadující osobní přístup. V případě nutnosti předvést složitější figury apod. pomáhá Juanovi i Lucka.

Comment ( 1 )

Vložit komentář