Kizomba – styling

Kizomba – styling

Kizomba – styling

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Kizomba styling se Zulay

Kurz Kizomba Styling pro začátečníky vede skvělá tanečnice a lektorka Zulay Fonseca. Kurz funguje jako doplněk styling pro ženy, může i páry, ale zároveň rozšíří repertoár figur a zlepší koordinaci pohybů těla.

Součástí kurzu jsou:

– základní pohyb kroků
– vysvětlení jednotlivých pohybů na typickou hudbu – muzikalita
– footwork

Jak probíhá výuka

  • Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 60 minut jedenkrát týdně.
  • Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a k dispozici je občerstvení na baru.
  • Rozpis jednotlivých hodin kurzu můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní.
  • Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích a nejčastěji kladené otázky najdete v menu vpravo nahoře na této stránce.

Žádné komentáře

Vložit komentář