Kondiční lekce salsy

Kondiční lekce salsy

Kondiční lekce salsy

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Kondiční lekce salsy jsou určeny pro všechny, kteří potřebují procvičit konkrétní nejasnosti, figury či nedostatky a navštěvují některý z našich kurzů salsy. Jsou tedy vhodné k řešení konkrétního problému a nikoliv pro kontinuální výuku. Na kondiční lekce salsy se mohou přihlásit studenti jakékoliv úrovně. Ideální je, pokud přijdete s tanečním partnerem, abyste mohli procvičovat své požadavky v páru nezávisle na Juanovi. Pokud to povaha vašeho tanečního problému umožňuje, můžete přijít i samostatně.

Jak probíhá výuka

Juan se v průběhu lekce bude věnovat každé dvojici, nebo jednotlivci zvlášť. Probere s vámi problém, poradí, jak ho natrénovat či opravit a přejde k dalším studentům. Během lekce pak pozoruje případné chyby, kontroluje a dále studenty koriguje. Na lekcích je přítomna i Lucka, která pomáhá Juanovi při ukázkách kroků či figur a případně se vám může při trénování věnovat.

Jednotlivé kondiční lekce salsy na sebe nenavazují a jsou pořádány každý týden dle rozpisu vpravo na této stránce. V případě, že během jedné lekce nestihneme vyřešit váš problém, není problém se přihlásit i na následující.

Registrace a další důležité informace

Upozorňujeme, že je nutné se registrovat den předem, a to nejpozději v neděli do 20ti hodin. Registrace je možná na emailu recepce@amblar.cz nebo SMS na čísle 724 371 452.

Cena je 220Kč/os.

Pro to, aby se kondiční hodiny uskutečnily, musí být přihlášeno minimálně 3 páry.

Výuka probíhá v našich prostorách, kde můžete využít občerstvení, šatnu i sprchu. S sebou si vezměte pohodlnou a čistou obuv a v případě potřeby i ručník. Na našich lekcích se dorozumíte španělskyrusky, anglicky a samozřejmě česky.

Vyučující

Kondiční lekce salsy vždy vede zkušený lektor z Kuby Juan Carlos Enriques Fernandez, který má více než dvacetileté zkušenosti s výukou salsy. Díky svým zkušenostem pro něj není problém vést i tento druh tanečních lekcí a důsledně se věnovat každému páru či jednotlivci během výuky. V případě nutnosti předvést složitější figury apod. pomáhá Juanovi i Lucka.

Žádné komentáře

Vložit komentář