Lady styling

Lady styling

Lady styling

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (11 votes, average: 4,09 out of 5)
Loading...Loading...

Zbavte se ostychu a roztančete to naplno!

Lady styling je určený pro všechny ženy, které se chtějí získat jistotu v tanečních figurách, a dodat svým pohybům ženskost a eleganci. „Do parády“ si vás vezme venezuelská tanečnice a choreografka Zulay Fonseca, a ukáže vám, jak si užít energii různých latino stylů a jak dodat svému tanci nový náboj. Nezáleží jakou úroveň tance ovládate nebo zda jste úplná začátečnice. Lady styling využijete pro párový tanec, i pro sólo improvizaci.

Co na sebe

Přijít můžete v čemkoliv, v čem se cítíte pohodlně a můžete se dobře hýbat. Prosíme jen o čistou obuv (taneční či sportovní). Pro inspiraci můžete nahlédnout do naší fotogalerie z tanečních akcí.

Jak probíhá výuka

  • Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 60 minut jedenkrát týdně.
  • Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a k dispozici je občerstvení na baru.
  • Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro mírně pokročilé můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní.
  • Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích a nejčastěji kladené otázky najdete v menu vpravo nahoře na této stránce.

Vyučující

Lady styling vede skvělá tanečnice a lektorka Zulay Fonseca, původem z Venezuely.

Žádné komentáře

Vložit komentář