Lambaerobic

Lambaerobic

Lambaerobic

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Lambaerobic spojuje latino s energií fitness. Objevil se v Brazílii v osmdesátých letech a od té doby se šíří po celém světě. Je pro něj charakteristická energická hudba  a jednoduché kombinace poohybů s prvky hip hopu, diska a karnevalové samby. Lambaerobic je skvělá forma relaxace a způsob jak se zbavit negativní energie a zůstat fit. Lambaerobicem tanečníci zlepšují svou výdrž a kondici, zpevňují boky, pas a nohy, a zároveň si užívají naše oblíbené latino.

Kurz Lambaerobic s Eduardem Diego je určený studentům, kteří chtějí zkusit kombinaci tance a fitness navázanou na latino hudbu a styl.

Jak probíhá výuka

  • Každý kurz salsy se skládá z 5 lekcí vyučovaných 60 minut jedenkrát týdně.
  • Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a k dispozici je občerstvení na baru.
  • Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro mírně pokročilé můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní.
  • Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích a nejčastěji kladené otázky najdete v menu vpravo nahoře na této stránce.

Žádné komentáře

Vložit komentář