Salsa – Juanos Salseros

Salsa – Juanos Salseros

Salsa – Juanos Salseros

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (11 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...Loading...

Odkaz Juana Carlose Enriqueze

Jak asi tušíte dle názvu, kurz Juanos salseros je specifický kurz salsa cubana, který navazuje na školu Juana Carlose Enriqueze. Je určen pro jeho studenty, ať už dřívějších lekcí nebo z Amblaru. V kurzu se budou nadále procvičovat Juanovy figury a bude se pracovat na jejich zdokonalení. Kromě nich přibydou také figury nové.  Zaměříme se na styl vedení u pánů a zvládnutí pohybu a koordinace horní a dolní části těla. V průběhu lekce se budou (přirozeně a dobrovolně) střídat taneční partneři, a závěr každé lekce věnujeme salse „rueda de casino“.

Kurz Juanos Salseros je k dipozici ve dvou úrovních.

  • 1- pro studenty s úrovní mírně pokročilí
  • 2 – pro studenty s úrovní pokročilí a výše

 

Vedení kurzu se ujal kdo jiný, než jeden z Juanových studentů, Eric a DJ Chocolino v jedné osobě. Eric se salse intenzivně věnuje posledních pět let, mimo jiné také úspěšně prošel Juanovou školou, na jejíž odkaz teď bude dál navazovat a kurzy obohatí také o další figury.

Jak probíhá výuka

  • Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 90 minut jedenkrát týdně.
  • Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a k dispozici je občerstvení na baru.
  • Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro mírně pokročilé můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní.
  • Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. Ideální je, když přijdete na kurz s partenerem, ale samozřejmě můžete přijít i sami. Využít můžete taneční seznamku na našem webu. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích a nejčastěji kladené otázky najdete v menu vpravo nahoře na této stránce.

Vyučující

Žádné komentáře

Vložit komentář