Salsa – Masters

Salsa – Masters

Salsa – Masters

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (11 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...Loading...

Minimální požadavek: Salsa jako životní styl!

Určeno pro nadšence, kteří berou salsu jako životní styl a ne jako pouhý tanec. Chcete do svých bohatých zkušeností se salsou přidat novou inspiraci a náboj nebo se chcete scházet s lidmi, pro než je salsa více než koníček? Kurz salsy úrovně masters je přesně to, co jste hledali.

Co se v kurzu naučíte

Kdo ví. Názvy figur zde nehledejte, protože Juan si pokaždé vzpomene na nějakou jinou perlu, co už pár let neučil :). Jisté je, že budete opakovat figury již dávno zapomenuté, a zároveň vypilujete ty, které jste považovali za zcela zvládnuté. Také si užijete hodně z tance Rueda de Casino, a to ve všech možných variacích. Jednoznačný výstup kurz nemá. Nikdy se totiž nelze naučit vše a navíc přiblížit se úrovni Juana se mohou stejně jen Kubánci :). Vždy nás ale mile překvapí, že všichni z masters se zde rádi objevují znovu a znovu již několik let a my jsme jim za to vděční.

Jak probíhá výuka

Navození atmosféry na začátku lekce už není nutné, protože se na ni těšíte celý den. Zmíněných 8 hodin na sebe navzájem nenavazuje, fungují spíše jako technická pomůcka, protože kurz se bude opakovat tak dlouho, dokud vás to bude bavit. Přijďte se podívat jak to u nás probíhá a dozvědět se více. Těšíme se na vás!

Registrace a další důležité informace

Pro registraci není nutné chodit přímo na první hodinu kurzu. Pokud cítíte, že byste to s námi chtěli zkusit, jednoduše se zastavte a vždy se nějak dohodneme. Dobrá nálada je zde povinností. Ostatní důležité informace najdete v menu vpravo nahoře na aktuální stránce.

Vyučující

Tento kurz salsy úrovně masters hrdě vede zkušený lektor z Kuby Juan Carlos Enriques, který se postará o to, aby kurz probíhal v zábavné a přátelské atmosféře i pro nově příchozí. Pro více informací o Juanovi klikněte na jeho profil níže.

Žádné komentáře

Vložit komentář