Salsa – Mírně pokročilí

Salsa – Mírně pokročilí

Salsa – Mírně pokročilí

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...Loading...

Umíte již…

…vnímat rytmus latinskoamerikých písní a guapería ani amarrala vám už nedělají vrásky? Pak jste správně zvolili kurz salsy pro mírně pokročilé. Tento kurz je pro všechny, kteří už cítí jistotu při tanci, ale chtějí si zdokonalit své naučené figury a přidat k nim mnoho dalších.

Co se v kurzu naučíte

Cílem kurzu salsy pro mírně pokročilé je především rozšiřování portfolia figur, kterými se budete moct ukázat na salsa akcích. Aby toho nebylo málo, některé z figur se naučíte ve více variacích.

Na této úrovni už studenti kurzů vyzkoušeli větší množství figur, z toho důvodu se zaměřujeme i na průběžné opakování a zdokonalování těch již naučených. Tím chceme dosáhnout stavu, kdy si při tancování budete jistější a budete si moci více užít samotný pohyb, hudbu, atmosféru a především tanečního partnera, a to vše na úkor dumání nad tím, jak vlastně tu figuru provést.

Jak probíhá výuka

  • Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 90 minut jedenkrát týdně.
  • Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a k dispozici je občerstvení na baru.
  • Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro mírně pokročilé můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní.
  • Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. Ideální je, když přijdete na kurz s partnerem, ale samozřejmě můžete přijít i sami. Využít můžete taneční seznamku na našem webu. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích a nejčastěji kladené otázky najdete v menu vpravo nahoře na této stránce.

Vyučující

Comment ( 1 )

  • Onfelice

    Tak jsem navštívil druhou lekci u Juana v kurzu pro mírně pokročilé. Hned po první lekci jsem odcházel s pocitem, že vlastně asi neumím moc ani to, co jsem si myslel, že jsem se doposud jinde za 4 měsíce naučil. Avšak hned druhý den jsem na taneční párty zaznamenal výraznou změnu a posun ve vlastním vedení partnerky při tanci. Dost mě to překvapilo. Pak jsem vyzkoušel novou figuru, co jsem se den předtím naučil při Juanově lekci a jen jsem zíral, že je kvalitativně prostě mnohem dál, než bych čekal. Jako by to do mě nějak nahustil a pak už jen počkat přes noc, až se to usadí a může se jít tančit. Nevím, jak to ten Juan dělá a jeho metody můžou být pro někoho zpočátku překvapivé, ale funguje to a výsledky jsou prostě znát už druhý den. …. Už se těším nejen na nové figury, ale hlavně i na to, jak se tento přístup k salse, muzice a životu vůbec postupně propojí s i figurami, které jsem se naučil už dříve. Je to tu celkem dřina, ale kdo hledá kvalitu, přesnost, preciznost a dokonalost, ať to zkusí rozhodně tady v Amblaru.

Vložit komentář