Salsa – Pokročilí začátečníci

Salsa – Pokročilí začátečníci

Salsa – Pokročilí začátečníci

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...Loading...

Vyzkoušeli jste již salsu…

… a chcete se dále zdokonalovat? Nevyhovoval vám styl výuky jinde? Zkuste to u nás. Kurz salsy pro pokročilé začátečníky je vhodný pro všechny, kteří už se salsou mají zkušenost.  Pro vstup na tento kurz je vhodné umět základní kroky (cuba, agua a mambo). Uchazeč by měl také zvládat figury mambo uno, základní otočky a dile que no. Pokud si nejste jisti na kterou úroveň se přihlásit, přijďte si to zkusit a po konzultaci společně zvolíme vhodnou úroveň.

Co se v kurzu naučíte

Cílem kurzu pro pokročilé začítečníky je především zdokonalení vedení tanečníka a rozšíření portfolia figur. Salsa je párový tanec, kde za všech okolností vede partner. Proto je nutné tanečníky naučit zřetelně, ale s citem partnerku vést. Klademe důraz na to, aby tanečníci získali při vedení jistotu. To jim umožní pohybovat se a vypadat přirozeně. Dámy se naučí vnímat pokyny partnera a adekvátně reagovat. Po zvládnutí těchto náležitostí se dostaví jistota, která umožní si salsu pořádně vychutnat a vrhnout se na další figury.

V tomto kurzu se naučíte krok guapería, otočky enchufla, enchufla doble, enchufla con las dos, enchufla giramos, enchufla con primera, enchufla con segunda enchufla con tercera. Závěrem kurzu se naučíme figury amarralabasidala. 

Absolventi těchto lekcí již díky pestré zásobě figur nemají problém se zúčastnit jakékoliv salsa párty.  Na salsa party se nehraje pouze salsa, proto si v průběhu kurzu představíme také základní kroky bachaty a merengue. Takže nemusíte vůbec odcházet z parketu :).

Jak probíhá výuka

Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 90 minut jedenkrát týdně. Délka je zvolena tak, aby se účastníci stihli před začátkem správně tanečně naladit a výuka má pak lepší atmosféru a větší spád. Následující úrovně kurzů se snažíme vypsat ve stejný den a hodinu, abyste měli usnadněný postup do dalších úrovní. Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a máme pro vás připravené i občerstvení.

Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro pokročilé začátečníky můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní. Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. Ideální je, když přijdete na kurz s partenerem, ale samozřemě můžete přijít i sami. V budoucnu pro vás připravíme seznamku pro hledání tanečního parnetra přímo na našich stránkách. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích (španělština, italština, ruština a angličtina) a nejčastěji kladené otázky najdete v menu v pravo nahoře na této stránce.

Vyučující

Žádné komentáře

Vložit komentář