Salsa – Více pokročilí

Salsa – Více pokročilí

Salsa – Více pokročilí

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd (9 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...Loading...

Počítáte v noci ovečky stylem uno, dos, tres?

Na salse se cítíte jako doma a tančíte výborně. Vnímáte ale, že nepostupujete dále a méně časté figury jste pozapomněli? Zkuste kurz salsy pro více pokročilé. Pokusíme se do vašeho tance přidat novou jiskru, zdokonalit již naučené figury a přidat do repertoáru takové, kterými se na party určitě předvedete.

Co se v kurzu naučíte

V kurzu se věnujeme zdokonalování již naučených figur a pilováním i zdánlivě detailních pohybů. Nestačí, aby krok vycházel s partnerem, tady se učíme, aby to i vypadalo krásně a tak i váš požitek z pohybu byl co největší. Nové figury jsou samozřejmostí. V této úrovni to budou vyloženě chuťovky typu paseala, laso doble, laso complicado, codo a codo, palancallevala, setenta con nudo, setenta con gancho, puente, trompo, seis y cuarta, la muerte, cascada, a jiné. Věřte, že při většině figur se jak partner, tak i taneční partnerka pěkně zapotí, ale výsledný požitek stojí za to. V kurzu nesmí chybět tanec Rueda de Casino se složitějšími figurami.

Jak probíhá výuka

Některé z figur jako la muerte už jsou velká výzva a nezvládne je každý. Jejich naučení zabere více času, podobně jako u mnoha jiných ze seznamu figur uvedených výše. Díky tomu je jasné, že během jednoho kurzu není možné se naučit všechny z uvedeného seznamu. Kurz koncipujeme tak, aby ho bylo možné navštěvovat víckrát a přitom jste pokaždé netrénovali ty samé figury. Nemusíte se tedy bát jej absolvovat víckrát.

Každý kurz salsy se skládá z 8 lekcí vyučovaných 90 minut jedenkrát týdně. Délka hodiny je zvolena tak, aby se účastníci stihli před začátkem správně tanečně naladit a výuka má pak lepší atmosféru a větší spád. Kurzy probíhají v prostorách naší školy, kde se snažíme o příjemnou a pohodovou atmosféru a máme pro vás připravené i občerstvení. Rozpis jednotlivých hodin kurzu salsy pro více pokročilé můžete vidět na této stránce vpravo. Každý kurz má své označení. Například 1K15 znamená první kurz v roce 2015, jakékoliv info o hodinách kurzu poté hledejte pod touto zkratkou spolu s vypsanou úrovní. Kurzy jsou otevřené pro veřejnost, proto se zájemci o kurz mohou kdykoliv během výuky přijít podívat jak se u nás učí a tancuje. Rádi vás v našich prostorách přivítáme.

Registrace a další důležité informace

Na první hodinu se prosím dostavte o 15 minut dříve vzhledem k zápisu nových studentů. Ideální je, když přijdete na kurz s partenerem, ale samozřejmě můžete přijít i sami. V budoucnu pro vás připravíme seznamku pro hledání tanečního parnetra přímo na našich stránkách. S sebou si hlavně vezměte dobrou náladu, pohodlnou a čistou obuv, oblečení (není nutné se nějak stylizovat), v případě potřeby i ručník. V našich prostorách můžete využít šatnu i sprchu.

Všechny důležité informace jako jsou podmínky kurzu, volba úrovně kurzu, možnost výuky v cizích jazycích (španělština, italština, ruština a angličtina) a nejčastěji kladené otázky najdete v menu v pravo nahoře na této stránce.

Vyučující

Žádné komentáře

Vložit komentář