Reportáž: Letní salsa workshop 2017

juan_pada

Reportáž: Letní salsa workshop 2017

Jak probíhala příprava letního workshopu salsa cubana?

Jako každý rok, i letos jsme začali letní workshop připravovat s předstihem. Ale jak už to tak bývá, došlo na spoustu změn a nic nebylo stejné jako loni. A jak to dopadlo?

Letos hrálo klíčovou roli místo. Dlouho jsme vybírali a pak netrpělivě očekávali reakce našich salseros. Představte si krásný hotel na samotě uprostřed ničeho. Uvnitř spoustu útulných zákoutí, taneční parket vedle bazénu, tělocvičnu a krásné výhledy do okolí. To vše nám učarovalo, a základ pro pořádnou akci byl na světě! B-)

Jakmile máte místo, máte vše. Aha? Nene, teď teprve začíná ten pravý fofr a domlouvání detailů. Víme, že non-stop salsa drill s Juanem 4 po sobě jdoucí teplé letní dny dá zabrat. Proto jsme letos zpestřili program hned několika způsoby. K dispozici byl bazén, jízda na čtyřkolce, sauna, vířivka, tělocvična s ping-pongem. Ale pro tanečnice hlavně speciální latino lekce ladystylingu se Zulay Fonseca. Krom toho měla Zulay na starost základy bachaty a jedinečnou samba show. Program by byl, a kdo se tedy přihlásí?

Všechno klaplo krásně a my jakožto organizátoři jsme si mohli poklepávat na rameno a užívat si skvělou atmosféru. Ta by ale nebyla taková, bez skvělých lidí, známých i nových tváří, kteří se na letní workshop přihlásili. Podívejte se na reakce našich účastníků níže a posuďte sami:

Otázka: Jaký byl váš nejlepší zážitek z workshopu?

  • Od začátku do konce to bylo FENOMENÁLNÍ! Super atmosféra, super lidi, skvělá akce!
  • Užíval jsem si od rána do rána.
  • Tanec v bazénu.
  • Juan v bazénu.
  • Naprosto 100%
  • Každá salsa party, ale vlastně každá vteřina tady se super lidmi.
  • Byl jsem pozván na párty na pokoj č. 14, kde jsem bydlel :D

 

 

Napříští rok nás čeká další úkol – zařídit více toaletního papíru a zorganizovat miss mokré tričko. Už teď jsme na to zvědaví!

Váš tým Amblaru.

Autor: Míša

Žádné komentáře

Vložit komentář