Reportáž: Kokosy na sněhu 2017

15_kokosy_2016

Reportáž: Kokosy na sněhu 2017

Už nějakou tu dobu pořádáme kromě kurzů salsy taky letní workshopy. Salsa, sluníčko, mojito, voda a barevné šaty k sobě totiž patří! Na tom posledním na Vysočině se nás ale studenti začali ptát, co mají dělat v zimě? Že by workshop uvítali i vícekrát do roka… A tak jsme si představili, jak Juan, Kubánec jak poleno, stojí na lyžích, čímž vznikla myšlenka nové akce – Kokosy na sněhu, aneb zimní workshop s kurzy salsy.

 

Myšlenka je to hezká, ale kde máme na horách sehnat taneční parket? Na tohle naštěstí měla odpověď naše Lucka, která sehnala parádní horskou chatu v Krkonoších, kde kromě parketu mají také pultík pro DJ J, ale hlavně krb, vířivku, saunu a vleky v okolí. Nestačili jsme zírat a začali plánovat. A jak to dopadlo?

Rozhodli jsme se akcí odměnit naše stálé studenty. Uspořádali jsme ji tedy exkluzivně pro naše pokročilé skupiny z kurzů salsy. A ani oni nás nezklamali. Salsa workshop se brzy naplnil a na víkend do hor s námi odjížděly samé známé tváře. O prima bandu tak bylo postaráno :)

Ráno po snídani jsme vyráželi za sněhem, každý dle libosti. Někdo se na lyže svezl sněžným skútrem (Juana chytla lenivá), někdo jel na běžky a jiní se šli jen tak projít na čerstvý vzduch. Sešli jsme se zase na obědě a odpoledne se Juan pustil do svého drilu. A to rovnou ve dvou blocích pro každou skupinu salsy. Kdo zrovna netančil, šel si zahrát do posilovny pingpong. Nejvíc jsme se těšili na večerní salsa párty, ale záhul od Juana byl takový, že večer jsme odpadávali jako švestky a „úmrtnost“ byla vyšší než jsme čekali.  I tak jsme to ale byli schopni táhnout asi do 3 do rána.

Nedá se říct, že by to byla „relax“ dovolená, protože salsa workshop nám dal zabrat a vraceli jsme se pěkně vyřízení. I přesto se ale na pondělních kurzech salsy sešli všichni tanečníci, i ti unavení z workshopu. A za tohle nasazení vám všem děkujeme! :)

 

Autor: Míša

Fotogalerie

 

Žádné komentáře

Vložit komentář