Rezervace kurzů

Do kurzů se prosíme prozatím přihlaste přes email na adrese: lucie@amblar.cz, kam napište celé své jméno / jména a přidejte telefonní kontakt. 
Nejčastější otázky ohledně kurzů jsou vysvětleny ve FAQ. S případnými dalšími dotazy Vám pomůžeme na tel.: 724 37 14 52, 792 52 62 72.
Platební podmínky
Kurzy jsou možné hradit v hotovosti, nebo na náš bankovní účet číslo: 306 206 036 / 5500, účet je vedený u Raiffeisenbank. Platební terminál teprve plánujeme.
  • – Abychom vám 100 % garantovali místo v kurzu, je třeba nejprve uhradit závdavek 250 Kč / osobu, který bude odečten z celkové ceny kurzu. Není třeba uvádět variabilní symbol, stačí jméno účastníka kurzu, pokud je již mailem registrován. Jestliže se zaregistrujete, ale závdavek nezaplatíte, neznamená to však, že bude místo volné.
  • – Doplatek můžete platit v hotovosti na místě, nejpozději 1. lekci v daném kurzu.
  • – Doplatek můžete také platit převodem na náš bankovní účet, platba musí být připsána nejpozději do 2. lekce daného kurzu.
  • – 2 dny před zahájením kurzu storno poplatek ve výši 100% již uhrazené platby.
Tyto platební podmínky platí pouze pro rezervace / platby za kurzy. Platební podmínky workshopů jsou upřesněny v konkrétní akci.

Připravujeme pro vás online rezervační systém.

 

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás!