Hledám taneční partnerku na kubánskou salsu pro začátečníky

Hledám tanečnici
Veřejné

Hledám milou usměvavou začátečnici, která by se chtěla učit salsu. Dobře vnímám rytmus, nebojím se vést a zatím neumím ani krok :) Chtěl bych chodit od září na kurzy a trénovat i na salsa večerech. Především bych se chtěl tancem bavit a nikoliv to brát jako závod. Napiš, pokud to cítíš stejně.

  1. Ahoj Martine, kdyby ses nedomluvil s Gabrielou, dej vedet...Ja bych se salsu rada naucila, ale nejak mi chybu tanecni partner.Jen mala poznamka, mam 180 cm... ;)Mej se...

2 odpověďí

Veřejné
Veronika 5.8.2016

Take bych rada zacala a hledam tanecnika. Jakykoliv vecer krome uterku. Veronika

#1
  1. Ahoj Veroniko, jsem zpátky z dovolené. Dívala ses na ten odkaz? Já mohu pouze tento kurz, jindy už to mám bohužel plné.
  2. je to tento, to by mohlo snad jit :) Ja dnes taky odjizdim, mimo civilizaci, vracim se 21.8., ozvu se pak, budu do te doby offline.Zatim, ahoj
  3. Martine, odkaz mi bohužel nefunguje, ale pod kurzy jsem dohledala, že je to asi kurz 18:30-20 hodin, že? Lektoruji do 19:15 kurz angličtiny, ale pokusím se zeptat, zda je možná změna... Případně jiný kurz pro začátečníky by ti asi nevyhovoval? Děkuji odpověď. A omlouvám se pokud hned neodpovím. Mám dovolenou... Veronika
  4. Ahoj Veroniko, já jsem si zaplatil tento pondělní kurz: http://www.ruben-dance.cz/detail-kurzu.php?id=387Co na to říkáš, vyhovoval by Ti?
Veřejné
Gabriela 27.8.2016

Ahoj Martine, už jsi našel taneční partnerku? Mám za sebou asi 4 lekce v úplných začátečnících, v září bych ráda pokračovala v mírně pokročilých nebo prostě nějak pokračovala. Vnímám to stejně jako Ty – no stress :-)

#5
  1. Ahoj, v pohodě, oba dva jsou asi nejlepší, ale Juan je Kubánec, tak má malé bezvýznamné plus ;) Můj email je spacak@volny.cz. Tak mi třeba něco o sobě napiš, když budeš chtít, nebo se zeptej, kdyby Tě cokoliv zajímalo. Jsem ode dneška na chatě, tak budu online pouze sporadicky. Zatím, měj se
  2. Ahoj Martine, omlouvám se, že odpovídám až teď, ale nemohla jsem se sem přihlásit, nějak mi to nešlo, nechceš mi napsat svůj mail? Já bych preferovala chodit k Juanovi do Amblaru, zopakovat by mi nevadilo nic, i ty pondělky by šly. Ale u Juana je výuka salsy nejlepší, říjají to i lidi, co už toho vyzkoušli více :-)
  3. Ahoj Gabčo, ještě jsem si s nikým neplácnul :) jsem tedy stále volný. Já bych rád začal od úplných začátků, mám zamluvený kurz v pondělí večer u Ruben Dance. Pokud by Ti nevadilo "zopakovat" si 4 lekce se mnou a pak pokračovat, můžeme se domluvit.

Prosíme přihlašte se nebo registrujte se k odeslání odpovědi