Kurzy Salsy

Kurzy salsa cubana jsou jednou z možností jak proniknout do světa tohoto krásného tance s kořeny v Latinské Americe. Byť z pohledu Evropanů vypadá jako nepřehledná změť pohybů, salsa není jen o technice. Je to především zábava, pro některé taky způsob komunikace s partnerem a součást životního stylu. Základní krok se naučíte prakticky kdekoliv. Naším cílem ale je vám salsu představit se vším co k ní patří. Pokud si chcete přečíst něco více o historii salsy, najdete ji v samostatném článku zde.

Naše výuka probíhá pod vedením lektora přímo z Kuby Juana Carlose Enriqueze. Pánové, jestli se obáváte vlnění v bocích- tady ho nehledejte. Juan vyučuje kubánskou salsu, kde muž udává styl tance. To on usměrňuje partnerku a musí být pevný a rázný, aby jeho vedení pochopila. Dává tak příležitost dámám, aby si tanec náležitě užily.

V naší škole nabízíme celkem 6 úrovní kurzů salsy a je jen na vašich schopnostech, jakou úroveň si zvolíte. Jednotlivé kurzy se liší probíranými figurami, ale i přístupem ke studentům. V počátečních kurzech více dbáme na perfektní zvládnutí základních kroků a figur, které umožní v následujících úrovních pokračovat bez zbytečně zažitých chyb. Naopak kurzy vyšších úrovní poskytují prostor pro vyjádření vašeho osobního stylu.

Vypsané kurzy salsy